fbpx
Array ( )

שלי בר ניב Eleven Madison Park | בוגרת מחזור אוגוסט 2017‏

 

שלי בר ניב: קצת על הדרך שלי…

אחרי 5 שנים באוניברסיטה, הבנתי שאוכל זו התשוקה שלי וזה מה שאני רוצה לעסוק בו. התחלתי את הלימודים בבישולים, לא היה לי שום ידע וניסיון קודם, תוך כדי הלימודים התחלתי לעבוד בקונדיטוריה בירושלים, כי הבנתי שצריך ממש לגעת בדברים במקביל ללימודים, כדי להבין הכל לעומק.

אחרי הלימודים עבדתי בקפה קדוש בירושלים וגם בקיטשן מרקט בתל אביב. ואז בוקר אחד קמתי ואמרתי לעצמי שאני רוצה משהו אחר, רוצה להתקדם ולראות עוד! הזמנתי כרטיס טיסה לכיוון אחד לניו יורק והתחלתי לחפש עבודה! כשהגעתי עשיתי ימי ניסיון בכמה מסעדות מישלן וקונדיטוריות, ולשמחתי הרבה קיבלתי הצעת עבודה מהמסעדה מספר אחת בעולם, והמקום ראשון בהעדפות שלי, Eleven Madison Park. השבוע אני מסמנת שנה של עבודה במסעדה! העבודה היא קשה, אבל מספקת ומאתגרת כל יום מחדש! המטבח הזה הוא מקור השראה תמידי, תמיד יש אנשים שעובדים על פיתוח וכל יום אני מגלה עוד חומרי גלם שלא הכרתי, ועוד דרכים להשתמש בהם.

פרופיל ירדן בר און
"זו עבודה קשה שדורשת המון השקעה, אבל אם זה מה שהלב רוצה, לתת את הכל ולא לוותר!"
"להמשיך להתפתח, לא להפסיק ללמוד! תמיד לצבור עוד ידע, אם זה ממסעדות, מהעבודה, מסדנאות ומהטבחים והקונדיטורים שעובדים לצידי!"

מדוע בחרת בבישולים?
אחרי ששמעתי על כמה בתי ספר, עשיתי סקר שוק קטן, והבנתי שזה המקום שמרגיש לי הכי מקצועי. אני לא יכולה לדמיין את עצמי לומדת בשום מקום אחר! קיבלתי את הבסיס הכי טוב שיש, עם השפים המדהימים והמקצועיים! המקום הפך לבית שני שלי, וכולם שם פשוט משפחה.

מה הכי אהבת בלימודים בבית הספר?
בלימודים אהבתי את הערך המוסף, כלומר אתה לא רק לומד להכין משהו אחד, אלא חושב במקביל מה עוד אפשר לעשות, איך אפשר לפתח מהמתכון האחד הזה עוד מיליון אפשרויות ושילובים. בנוסף אהבתי לקבל טכניקות וטיפים קטנים מכל השפים, שמלווים אותי בעבודה עד היום.

ממה את הכי נהנית בעבודתך?
לגעת בחומרי גלם וליצור כל פעם משהו חדש זאת חוויה מדהימה, במיוחד בחו"ל, להכיר חומרי גלם חדשים. בנוסף, יש סיפוק מאד גדול בלהגיש ללקוח מוצר מוגמר שהוא מושלם ולראות את ההנאה שלהם ממנו.

ממה את שואבת השראה?
המקורות השראה העיקריים שלי הם האינסטגרם, שם אני עוקבת אחרי כל כך הרבה שפים ולומדת המון טכניקות ושילובים מתמונות וסרטונים, אבל גם ללכת ולטעום ולראות, לבקר בכמה שיותר מסעדות וקונדיטוריות, זו השראה גדולה גם.

הכירו עוד בוגרים שלנו

שיר אזבי

רוי ורסנו

תמר שילון

לירן זויסה

עדן דוד

בר קופר

רועי דורי

אביב גולדנברג

שלי בר ניב

איתי אייל

ירדן בר-און

עודד זקס

תומר רוזנפלד

ירין קארו

אלעד הופמן

ניר מסיקה

מרווה אלגזר

אושרת שטרית

איילת זהבי

נטלי לוין

סהר מלכה

עידו אדרי

גל אטרקצי

חגי לביא

אלון שבו

מיה הופמן

אלכס ברמן

לידור זרובבל

ירון גיל

עמית רז

פייר בוקו לוי

מלאני בן דוד

נדב שרז‏

אלכסנדר לחניש (זונדר)

אפרת לופט

אחמד (חמודי) עוקלה

מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים ויועצי הלימודים שלנו ישובו אליכם

שליחה

השאירו
פרטים

שליחה
חייגו
אלינו
התקשרו 03-6819141
שלחו לנו
וואטסאפ
מיקום
נגישות